2/2
zamknij < >
Zdjęcie numer 2 w galerii - Był ślub, most w prezencie, a teraz goście płacą za wesele [KOMENTARZ]

WŁADYSŁAW CZULAK

  • Zdjęcie numer 1 w galerii Był ślub, most w prezencie, a teraz goście płacą za wesele [KOMENTARZ]
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Był ślub, most w prezencie, a teraz goście płacą za wesele [KOMENTARZ]
Komentarze
No cóż, mieszkańcy Zielonej Góry nie chcieli przewietrzenia miasta, i będą płacić za to słone rachunki. Ale myślenie perspektywiczne jest im obce.
już oceniałe(a)ś
15
1
Artykuł w punkt. Zwłaszcza protest pod biurowcem UM a nie po lasach przy amfiteatrze...Też wyobrażałem sobie, że wielka Zielona Góra "eksploduje" rozwojem na zewnątrz. Tym czasem mamy "implozję" choćby deweloperki. Osiedla nie powstają na nowo przyłączonych terenach. ZG zapada się w sobie od plomb-mordorów wciskanych w każdą szczelinę, kliny zieleni starej (i to dosłownie vide Matejki czy Zamkowa) ZG. Jak można budować bloki w obrębie Starówki czy ludziom pod oknami ich gierkowskich, dobrze rozplanowanych osiedli dysponując administracyjnie terenem większym od Poznania. Jak można budować "obwodnicę" w środku nowej, wielkiej ZG nie licząc się z tak cennym przyrodniczo i geologicznie lasem? Pisałbym dalej, ale nie chcę być pomawiany o mowę nienawiści... ;)
już oceniałe(a)ś
13
3
Plony oraz maszyny do uprawy ziemi na S3 bo innej drogi nie będzie, brawo dla wszystkich odpowiedzialnych do tej pory za drogi i mosty.
Ciekawe czy powstanie most na odrze na wysokości Wysokiej i kiedy, bo do tej pory przejazd S3 będzie na odcinku Sulechów - Zielona Góra odbywał się z prędkością ciągnika rolniczego, ponawiam tylko brawa dla wysoko kwalifikowanej i dobrze zarabiającej kadry specjalistów drogownictwa i pana Prezydenta ZG że im na to pozwala.
już oceniałe(a)ś
1
0