Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  FREKWENCJA! PiS ma tyle co zawsze i więcej nie uzyska- jego zdyscyplinowany "moherowy" elektorat jest stały i niezmienny. Każą im w radyjku i z ambon w następnych wyborach głosować na Ducha Świętego to zagłosują. A o co mi chodzi z frekwencją? Jeśli do drugiej tury nie uda się zmobilizować umiarkowanych i trzeźwo myślących wyborców którym na pierwszą turę się iść nie chciało/nie mogli, to karny elektorat PiS + młodzi zbuntowani anty-systemowi wyniosą na urząd zausznika Kaczyńskiego. Wiem, Komorowski ma wiele wad, ale ... wolę te wady, niż Dudę marionetkę. A co do młodzieży pro Kukizowej i pro j.k.m , która będzie obalać system Dudą to mogę tylko powiedzieć jedno- nie znają życia, a PiS-u i jego wodza to już na pewno nie!
  @maciej_aszek tak jest... glosujemy na Bronka i juz nastepnego dnia zmieniamy prace i bierzemy kredyt.
  już oceniałe(a)ś
  7
  2
  @maciej_aszek MAciej_aszek współczuję Ci klapek na oczach, poczytaj książkę Patologia Transformacji - W.Kieżuna, bez uprzedzeń politycznych i sam wyciągnij wnioski.
  już oceniałe(a)ś
  5
  3
  @Paweł Lis Klapki na oczach to ja bym miał, gdybym głosował na stronnictwo, w którym wiceprezes głosił by brednie o helu, wybuchach i innych teoriach spiskowych dokumentując te "oczywiste oczywistości" pękającymi parówkami i rozerwanymi puszkami po piwie. Mógłbym zagłosować na Kukiza, na Palikota, nawet na Ogórek czy Jarubasa, ale na żołnierza Kaczyńskiego nigdy! Największym złem dla Polski będzie władza w rękach starego, zgorzkniałego, ogarniętego fobiami, teoriami spiskowymi i wietrzącym wszędzie układ kawalera, bez konta w banku, prawa jazdy i jakiegokolwiek doświadczenia życiowego normalnego, przeciętnego Polaka. Czy mój kraj zasługuje na ciągłe dzielenie na "prawdziwych" i "nieprawdziwych" patriotów? Czemu ktoś, kto w 2015 roku śpiewa "ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie" nie jest z automatu kierowany na badanie psychiatryczne? Jeśli ja mam klapki na oczach, to co mają na nich ludzie, którzy wierzą w zamach smoleński? Nikt i nic mnie nie przekona, że Kaczyński jest dobry dla przyszłości Polski! On jest tylko i wyłącznie zorientowany na pomszczenie śmierci brata, którego sam wysłał na śmierć karząc mu za wszelką cenę lądować by wziąć udział w inauguracji kampanii wyborczej.
  już oceniałe(a)ś
  3
  4