Więcej
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
PO stoi w "rozkroku". Musi się zdecydować: czy jest za czy przeciw Kubickiemu. Ale czy nie oszukuje Nowoczesnej z którą jest w koalicji ?
już oceniałe(a)ś
3
1
Zielonogórska PO jest kompletnie skompromitowana. Odniosą srogą porażkę. To zaczęło się 4 lata temu gdy mający, w ratuszu, większość ich klub nie wystawił własnego kandydata na prezydenta wchodząc w alians z Kubickim (jaka więc opozycja na świebodzińskiego Chrystusa). To był początek końca bo nic nie trwa wiecznie (również Kubicki dospawany dotychczas do prezydenckiego stołka - choć w jego przypadku - tronu). PO w ZG przez ostatnią kadencję była podnóżkiem Kubickiego. Teraz zaczną się transfery z PO do Zielona Razem. Takie ruchy już zresztą widać choćby w sportowym środowisku PO... I przy całym szacunku dla kandydata na prezydenta od PO (jego wykształcenie i w sumie słuszna wizja na miasto) polegną niesieni famą bycia przydupasami JK. Zresztą PO strasznie się zaSAPAła a mieszkańcy nie są kretynami.
@KolapsGrawitacyjny
Dokładnie, tak jak napisałeś. Zielonogórska PO, która przed 4 lata ramię w radnymi JK podnosiła zgodnie łapki, teraz nagle przechodzi (nieoczekiwanie?) do opozycji. Śmiechu warte.
Do tego w pakiecie Nowoczesna, wśród której m. in. pani Mrozek w opozycji do prezydenta (np. sprawa przedszkoli) kontra reszta tej partii w jednym chórze z panami z PO. To kto tu jest w opozycji, kto w koalicji, a kto za a nawet przeciw? Ktoś to jeszcze ogrania w ogóle? Bo jutro będą w koalicji czy jeszcze w opozycji?
już oceniałe(a)ś
1
0