Duże wzmocnienie piłkarskiego Falubazu. Do zielonogórzan dołącza ponownie Martins Ekwueme, zawodnik z bogatą przeszłością. Z Wisłą Kraków zdobył dwukrotnie mistrzostwo Polski. - Jest gotowy do gry w jutrzejszym meczu z Unią Turza Śląska - zapowiada Jarosław Miś, trener Falubazu
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Ekwueme został już zgłoszony do trzecioligowych rozgrywek.

– On był ciągle naszym zawodnikiem, choć do wczoraj był dogadany z innym klubem. Myślę, że dzięki jego obecności powolutku wracamy do ustawienia, jakim kończyliśmy ubiegły sezon. To na pewno dobra dusza, jeśli chodzi o atmosferę w szatni i doświadczenie na boisku. Mam nadzieję, że to będzie dla nas pozytywny impuls i pozwoli nam to uwierzyć we własne możliwości – mówi Jarosław Miś, szkoleniowiec Falubazu Zielona Góra.

Martins Ekwueme grał w Falubazie w rundzie jesiennej poprzedniego sezonu. Teraz podpisał kontrakt do końca czerwca 2018 r.

Zielonogórscy piłkarze zagrają jutro (sobota 2 września) z Unią Turza Śląska. Początek meczu o godz. 16 na stadionie przy Sulechowskiej.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem