Drodzy lekarze, jesteśmy z wami, trzymamy za was kciuki - mówi w krótkim filmiku Patryk Dudek. Zawodnik Falubazu Zielona Góra i żużlowej reprezentacji Polski postanowił dodać pracownikom służby zdrowia nieco otuchy na czas walki z koronawirusem.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Film nagrany przez Patryka Dudka, sportowca z Zielonej Góry, opublikowany został na fanpage'u żużlowej reprezentacji Polski. 

- Drodzy lekarze, wiemy, jak trudna jest sytuacja dla was i dla waszych bliskich. Jednak jesteśmy z wami, trzymamy za was kciuki. Jesteście naszymi mistrzami i bohaterami - mówi na nagraniu popularny "Duzers".

Żużlowiec zapewnia: - Z szacunku do waszej pracy zostaję w domu z moimi motocyklami. Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości to wy będziecie trzymać za nas kciuki. A teraz walczcie, tak jak my, sportowcy. Do zobaczenia na stadionach - kończy swe przesłanie Dudek.

W Polsce zakażonych koronawirusem jest już blisko 2 tys. osób. Według statystyk z powodu choroby COVID-19 zmarło 26 pacjentów, wyleczono dotąd jedynie siedmioro. W kraju obowiązuje stan epidemii, zakaz zgromadzeń oraz wychodzenia z domu bez ważnego powodu.

ZOBACZ TEŻ: Niektórym koronawirus nadal niestraszny. Ponad 300 przypadków naruszenia kwarantanny w Lubuskiem

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem