Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Mecz RM Solar Falubazu Zielona Góra i Eltrox Włókniarza Częstochowa miał rozpocząć się w niedzielę kwadrans po godz.19. Miał być pierwszym ligowym meczem na zielonogórskim torze w tym sezonie. I choć do końca wierzono, że tor udało się tak przygotować, że gdy tylko deszcz przestanie padać, woda z niego spłynie, zabieg się nie powiódł. W niedzielę deszcz padał od rana, tylko z krótkimi przerwami. Duże opady wystąpiły także nocą i dzień wcześniej, w sobotę. Sędzia dla bezpieczeństwa zawodników postanowił odwołać spotkanie.

Drugi termin meczu wyznaczono już na jutro, a więc poniedziałek, 22 czerwca. Jeśli szyków nie pomiesza pogoda, pojedynek rozpocznie się o godz. 18. Transmisję na żywo pokaże nSport+.

Składy obu drużyn:

FALUBAZ – 9. Martin Vaculik, 10. Patryk Dudek, 11. Antonio Lindbaeck, 12. Michael Jepsen Jensen, 13. Piotr Protasiewicz, 14. Mateusz Tonder, 15. Norbert Krakowiak.

WŁÓKNIARZ – 1. Jason Doyle, 2. Rune Holta, 3. Fredrik Lindgren, 4. Paweł Przedpełski, 5. Leon Madsen, 6. Jakub Miśkowiak, 7. Mateusz Świdnicki.

Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych,
lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej.