Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Antonio Lindbaeck ściganie na wrocławskim torze otworzy w parze z Michaelem Jepsenem Jensenem. Obok nich ustawią się Maciej Janowski i Maksym Drabik. To pokazuje, jak trudny będzie niedzielny mecz dla Falubazu.

Trener Żyto znów przetasował w zasadzie cały skład. W stosunku do meczu z GKM Grudziądz na tej samej pozycji zostawił jedynie Patryka Dudka, który pojedzie dwa biegi z juniorami. Ustawienie drużyny wygląda następująco:

FALUBAZ: 1. Antonio Lindbaeck, 2. Martin Vaculik, 3. Michael Jepsen Jensen, 4. Piotr Protasiewicz, 5. Patryk Dudek, 6. Norbert Krakowiak, 7. Mateusz Tonder

Dariusz Śledź, menedżer Sparty Wrocław, na mecz z Falubazem sięga zaś po Chrisa Holdera, który ma podpisany kontrakt jako gość. Australijczyk w składzie gospodarzy zastąpi Daniela Bewleya. Natomiast w formacji juniorskiej Michał Curzytek pojedzie w miejsce Przemysława Liszki.

W trzech dotychczasowych kolejkach PGE Ekstraligi Sparta rozgromiła Motor Lublin i przegrała dwa wyjazdy z mocnymi Unią Leszno i Włókniarzem Częstochowa.

SPARTA: 9. Maciej Janowski, 10. Chris Holder (gość), 11. Maksym Drabik, 12. Max Fricke, 13. Tai Woffinden, 14. Michał Curzytek, 15. Gleb Czugunow

---

Betard Sparta Wrocław vs. RM Solar Falubaz Zielona Góra

Niedziela, 5 lipca, Stadion Olimpijski we Wrocławiu. Początek meczu o godz. 16.30. Transmisję ze spotkania pokaże nSport+.

Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych,
lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej.