Patryk Dudek był jedną z pięciu gwiazd 19. Festiwalu Gwiazd Sportu, który odbył się w miniony weekend w nadmorskim Dziwnowie. Urodzony w Zielonej Górze sportowiec odsłonił pamiątkową tablicę z własnym nazwiskiem.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

"Dziękuję za to wyróżnienie! To wielki zaszczyt i szczęście móc znaleźć się w takim gronie wielkich sportowców. Od dziś można zobaczyć replikę mojego medalu z mistrzostw świata w Dziwnowie, na alei gwiazd sportu" - napisał Patryk Dudek w sobotę na swoim Facebooku.

Wychowanek i lider żużlowego Falubazu Zielona Góra był gwiazdą tegorocznej 19. edycji Festiwalu Gwiazd Sportu. W nadmorskiej miejscowości odsłonił tablicę z własnym nazwiskiem i repliką srebrnego medalu indywidualnych mistrzostw świata, który wywalczył w 2017 r.

Chcesz dostawać e-mailem serwis z najważniejszymi informacjami z Zielonej Góry? Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.

Obok Dudka wyróżnieni zostali Anita Włodarczyk (trzykrotna mistrzyni olimpijska w rzucie młotem), Justyna Święty-Erstetic (srebrna medalistka olimpijska z Tokio w sztafecie 4x400 m), Zbigniew Spruch (srebrny medalista mistrzostw świata w kolarstwie szosowym) oraz Sebastian Chmura (złoty medalista w halowych mistrzostwach świata w siedmioboju).

CZYTAJ TAKŻE: Kubicki zagra na nosie? Został tydzień na kupno akcji Zastalu

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Znakomite towarzystwo. Jakoś daleki Dziwnów bardziej sprzyjajacy sportowcom niż folwark lubuski.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0