Młodzieżowa reprezentacja Polski kobiet w hali CRS w Zielonej Górze zagra turniej o awans do mistrzostw Europy. Rywalkami kadrowiczek będą Czeszki, Ukrainki i Węgierki. Wszystkie spotkania będzie można obejrzeć na żywo za darmo.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Do Zielonej Góry wraca z gościnnymi występami dobra siatkówka. Turniej kwalifikacyjny do lipcowych mistrzostw Europy kobiet do lat 21 będzie jedną z największego tego typu imprez, jakie dotychczas odbyły się w hali CRS. Na trzydniowy turniej przyjadą reprezentacje Polski, Czech, Ukrainy i Węgier. Ich mecze będzie można oglądać za darmo od czwartku do soboty, 19-21 maja. 

Chcesz dostawać e-mailem serwis z najważniejszymi informacjami z Zielonej Góry? Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter .

Wcześniej w hali CRS odbywały się finałowe turnieje Pucharu Polski, Memoriał Wagnera, a nawet niektóre turnieje światowego Grand Prix kobiet.

Stawką turnieju w Zielonej Górze będzie przepustka na mistrzostwa Europy we Włoszech. Panie będą grać codziennie o godz. 16 i 19. Polki zaczną od meczu z Czeszkami, następnie zmierzą się z Węgierkami i Ukrainkami.

Siatkówka kobiet U21. Turniej o awans do mistrzostw Europy we Włoszech

czwartek, 19 maja
godz. 16. Węgry - Ukraina
godz. 19. Polska - Czechy

piątek, 20 maja
godz. 16. Ukraina - Czechy
godz. 19. Węgry - Polska

sobota, 21 maja

godz. 16. Czechy - Węgry
godz. 19. Ukraina - Polska.

Siatkówka kobiet U21. W Zielonej Górze w dniach 19-21 maja 2022 r. rozegrany zostanie turniej o awans do mistrzostw Europy we Włoszech
Siatkówka kobiet U21. W Zielonej Górze w dniach 19-21 maja 2022 r. rozegrany zostanie turniej o awans do mistrzostw Europy we Włoszech  mat. prasowe

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem