W sobotę podczas uroczystej sesji sejmiku województwa ogłoszono zwycięzców tegorocznej edycji konkursu dziennikarskiego im. Edwarda Mincera "Samorząd Lubuski w Mediach 2017". Trzecie miejsce zajął Piotr Bakselerowicz, dziennikarz "Gazety Wyborczej" w Zielonej Górze.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Na konkurs organizowany przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Lubuskich przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego napłynęło 26 artykułów prasowych, radiowych i telewizyjnych.

Jury, w skład którego weszli redaktorzy najważniejszych lokalnych mediów, pracownicy urzędu marszałkowskiego oraz prezesi SKO i RIO w Zielonej Górze, najwyżej oceniło pracę Macieja Noskowicza. Dziennikarz Radia Zachód w swoim materiale „Drzonkowska perła” opowiedział o zmianach, jakie w ciągu ostatnich lat zaszły w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie.

Drugie miejsce zajął Leszek Kalinowski z „Gazety Lubuskiej", a trzecie nasz redakcyjny kolega Piotr Bakselerowicz za tekst „Kierunek Lwów? Bez spółki z Babimostu nigdzie nie polecimy"

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Tekst propagandowy dla pomysłu marszałek, to chyba nie ma się co dziwić, że przyznała :P
  już oceniałe(a)ś
  0
  0