Organizatorzy Przystanku Woodstock do 25 sierpnia będą sprzątali festiwalowe pole. Obecnie teren "najpiękniejszego festiwalu świata" jest już częściowo uprzątnięty. W okolicach byłego poligonu wojskowego są jeszcze ostatni woodstockowicze.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

25 sierpnia urzędnicy z Kostrzyna nad Odrą sprawdzą, czy teren festiwalu jest uprzątnięty. Zgodnie z umową, jako miasto zawarło z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, były poligon wojskowy musi być wtedy w takim samym stanie, jak przed rozpoczęciem imprezy.

Na polu festiwalowym jest już dużo mniej śmieci, niż bezpośrednio po zakończeniu Woodstocku. Oprócz ekipy sprzątającej, jest w tym duża zasługa złomiarzy, którzy zbierali m.in. puszki po piwie.

W galerii przedstawiamy zdjęcia z czwartku, które na Facebooku zamieściła Adriana Obolewicz. Dziewczyna zwróciła też uwagę na obecność ostatnich woodstockowiczów. – Obozy jeszcze są, od rana płonie ognisko. Woodstock wciąż trwa – napisała.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem