Fundacja Itaka poszukuje 14-letniej Amelii Świerkowskiej. Dziewczynę ostatni raz widziano 3 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Na Przystanek Woodstock pojechała z rodzicami.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Amelia Świerkowska ma 14 lat, 154 cm wzrostu i waży 55 kg. Ma rude włosy za ramiona i zielone oczy. Wygląda na osobę starszą.

Dziewczyna ostatni raz była widziana 3 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Z rodzicami pojechała na Przystanek Woodstock. Bardzo możliwe, że postanowiła uciec, bo zdarzało się jej to wcześniej.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu lub okoliczności zaginięcia Amelii Świerkowskiej, proszone są o kontakt z komisariatem policji w Kostrzynie (tel. 95 721 04 11) lub fundacją Itaka (tel. 22 654 70 70). Informacje można też zgłaszać pod numerem telefonu 112 lub 997.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Od czasu dobrej zmiany jest tak bezpiecznie,ze strach wychodzić po zmroku na ulicę...
  już oceniałe(a)ś
  5
  2
  Witam, proszę redaktora o niewprowadzanie w błąd, że zaginęła na Woodstocku, ona tam była, a nie zaginęła.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Oby sie znalazła cala I zdrowa.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0