Mieszkaniec powiatu głogowskiego zginął w tragicznym wypadku, do którego doszło w poniedziałek w okolicy miejscowości Dryżyna pod Szlichtyngową. Kierowany przez niego fiat uderzył w barierki mostu, wypadł z drogi i zapalił się.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Wypadek miał miejsce w poniedziałek po godz. 12 na drodze wojewódzkiej nr 324 w powiecie wschowskim. – 23-letni mieszkaniec powiatu głogowskiego jechał dostawczym fiatem od strony Głogowa. Na wysokości mostku na Kanale Polskim najechał na barierki energochłonne, a następnie uderzył w filar mostku, wypadł z drogi i wpadł do wody. W wyniku zderzenia pojazd zapalił się – mówi podkom. Maja Piwowarska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji we Wschowie.

Podczas gaszenia pożaru strażacy znaleźli w samochodzie zwęglone zwłoki kierowcy.

Ciało mężczyzny zabezpieczono do sekcji zwłok. Na razie nie wiadomo, jakie były przyczyny wypadku. Sprawę bada prokuratura.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem