Podsumowanie akcji pomocowej odbędzie się jutro (niedziela 3 września) przy parafii Ducha Świętego. - Podczas festynu wszystkie atrakcje i słodkości będą dla dzieci za darmo - zapowiada Dominika Danielak, rzecznik Caritas naszej diecezji
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Pieniądze na ponad 1000 plecaków zostały zebrane dzięki akcji „1 procent podatku – 100 procent serca”. Prócz tego pomogli darczyńcy i sponsorzy.

Już jutro (niedziela 3 września) Caritas podsumuje swoją akcję. Po mszy św. o godz. 10 w kościele pw. Ducha Świętego odbędzie się festyn rodzinny w ogrodzie parafialnym.

– Podczas niego przekażemy dzieciom plecaki szkolne – zapowiada Dominika Danielak, koordynatorka Centrum Wolontariatu i programu Skrzydła oraz rzecznik prasowy Caritas diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. – Wszystkie atrakcje i słodkości (malowanie twarzy, balony, wata cukrowa i wiele innych) będą dla dzieci za darmo. Akcja kierowana jest do wszystkich dzieci z terenu naszej diecezji z rodzin najbardziej potrzebujących. Zapraszamy do wspólnej zabawy – dodaje Danielak.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Nie wierzę co czytam. Przy programie 500+ i takiej pięknej polityce Pani Rafalskiej mamy biedne dzieci???????? Nie wierzę i nie dowierzam. A co na to Pani Premier, przecież w ciągu 2 lat zlikwidowała biedę.
  Aha, i pewnie Caritas będzie sprawdzał przynależność oraz kto pobiera 500+, bo tylko takim prawdziwym Polakom taka pomoc się należy.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0