Rodzice trzyletniego Jasia, który walczy z ciężkim nowotworem, mieli czas tylko do końca kwietnia, aby zebrać milion złotych potrzebnych na leczenie synka. Z waszą pomocą całą kwotę udało zebrać się już teraz!
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

– Witam wszystkich, którzy włączyli się do akcji pomocy dla Jasia. Dzięki wam udało nam się pozbyć jednej przeszkody, jaką był MILION. Do teraz jesteśmy w szoku... że tak szybko to się stało. Dzięki wam i waszym wielkim serduchom mamy możliwość wyleczenia syna z tej okrutnej choroby!!! Jeszcze raz bardzo dziękujemy!!! Jeżeli uda nam się zebrać dużo więcej, chcielibyśmy to przekazać na Krystiana Rutkowskiego, „kolegę” Jasia, który potrzebuje takiej samej terapii – napisała w niedzielę na Facebooku pani Monika, mama Jasia.

Przypomnijmy, rodzice Jasia tylko do końca kwietnia mieli czas na zebranie okrągłego miliona złotych. Jasio zakwalifikował się bowiem do leczenia przeciwciałami anty-GD2 w Krakowie, w którym lekarze upatrują nadziei na wygranie z chorobą. Niestety, Narodowy Fundusz Zdrowia nie refunduje tego typu terapii. Zbiórkę parę tygodni temu ogłosili na siepomaga.pl, a dodatkowe akcje i licytacje odbywały się w specjalnie utworzonej grupie na FB, do której przyłączyło się blisko 30 tys. osób!

Czytaj więcej: Trzyletni Jaś walczy z rakiem. Rodzice mają dwa miesiące na zebranie miliona złotych...

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem