Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Nowosolanie kupili pomysł festiwalu ulicznego jedzenia. Od godz. 12 w miejscowym Parku Krasnala i Wodnym Świecie jest zatrzęsienie, każdy chce spróbować smaków z całego świata.

Dziś będzie można to zrobić do godz. 21. Jutro i w czwartek FTF będzie czekał na smakoszy w godz. 12-21.

– To możliwość spróbowania różnych kuchni, które na co dzień nie są niestety dostępne. Jesteśmy z Zielonej Góry, wiadomo, że nie wszystkie knajpy, które się dzisiaj wystawiają, mamy u nas. Park Krasnala to supermiejsce na taką imprezę. Plac Bohaterów to jest jednak centrum miasta, ciężko zaparkować. Tu jest ciszej, spokojniej – mówi Aleksandra Gular.

Na Food Truck Fest w Nowej Soli podoba się Łukaszowi Strumińskiemu, również mieszkańcowi Zielonej Góry: – W naszym mieście był chyba większy rozmach, jeśli chodzi o dania, ale niekoniecznie więcej ciężarówek. To bardzo fajna impreza.

Food Truck Fest w Nowej SoliFood Truck Fest w Nowej Soli Mateusz Pojnar

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.