Z okazji Dnia Dziecka port lotniczy w Babimoście i urząd marszałkowski ogłaszają "odlotowy" konkurs. Do wygrania są iPad, iPhone oraz lot dla dwóch osób do stolicy. Żeby zwyciężyć, trzeba wykazać się talentem plastycznym i wyobraźnią.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku 6-12 lat, które mieszkają w województwie lubuskim. Zasady są proste. Wystarczy przygotować pracę plastyczną nawiązującą do hasła „Z Lubuskiego w świat” oraz podróżowania samolotem z lotniska w Babimoście.

– Prace powinny być wykonane na papierze, dowolną techniką (np. rysunek, wycinanka, wyklejanka, ołówek, kredki, farby itp.) w formacie nie większym niż A1 – informują organizatorzy.

Do pracy należy dołączyć krótki wierszyk, rymowankę albo inny tekst zawierający hasło „Z Lubuskiego w świat”. Całość należy przesłać na adres urzędu marszałkowskiego w Zielonej Górze z dopiskiem „KONKURS-Z LUBUSKIEGO W ŚWIAT”. Konkurs trwa do 30 maja, decyduje data stempla pocztowego.

Nagrodą za zwycięstwo w konkursie jest m.in. Apple iPad Wi-Fi + Cellular, za II miejsce Apple iPhone SE, a za trzecie bilet lotniczy dla uczestnika oraz opiekuna na przelot samolotem na trasie Zielona Góra-Warszawa-Zielona Góra (do wykorzystania do końca 2018 r.).

Plakat konkursu
Plakat konkursu  Fot. Materiały organizatora

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem