Wybory parlamentarne 2019. W internecie pojawił się spot wyborczy Jerzego Materny, byłego wiceministra i posła PiS z Zielonej Góry. Film trwa aż trzy i pół minuty, przedstawia trasę po dożynkach.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Poseł Materna wielkim oratorem nie jest i może dlatego w swoim spocie - zamiast mówić - po prostu rozdaje uśmiechy i ściska ludziom dłonie. Większość scen w filmie nagrano podczas dożynek w okolicznych wsiach.

To pierwszy spot wyborczy wśród lubuskich kandydatów PiS. Realizacja, delikatnie mówiąc, nie powala. Na koniec za to dostajemy mocny akcent humorystyczny, czyli "strzał w dziesiątkę". To trzeba zobaczyć samemu:

 

Materna ma 63 lata, urodził się w Zielonej Górze. Posłem PiS jest nieprzerwanie od 2005 r., walczy o kolejny mandat. W rządzie Beaty Szydło był wiceministrem gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Niech się pochwali, że demoluje zielonogórską przyrodę! Kolejne pokolenia nie zapomną, komu zawdzięczają dewastację Lasu Piastowskiego.
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  Moim zdaniem spot, chociaż bardzo nieprofesjonalny i bardzo za długi, wcale nie był zły. Pokazuje tego pajaca jako osobę zaangażowaną i nie mającą problemu w kontakcie z wyborcami. No i nic o KO, ani bzdurach, na których się lansował. Idealnie zrobiony pod "target". Pozdrawiam
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  To to ten specjalista od gospodarki wodnej co najlepiej zna się na homoseksualistach?
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  co za dzban , trzeba zapamiętać ty wszystkich pajaców , którzy byli tłem dlatego pajaca , jak ta Polska upadła
  już oceniałe(a)ś
  3
  1