To już ostatnie dni prezydenckiej kampanii wyborczej. W środę do województwa lubuskiego przyjeżdżają Szymon Hołownia i Barbara Nowacka. Sprawdźcie, w których miastach ich spotkacie.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Szymon Hołownia w pierwszej turze w Lubuskiem zrobił świetny wynik – prawie 18 proc. (krajowy rezultat to niespełna 14 proc.). W Gubinie Hołownia dostał blisko 27 proc. Bardzo dobrze wypadł w Łęknicy, Zbąszynku, Tuplicach i Brodach – przekraczał 20 proc.

Szymon Hołownia znów rusza w trasę po Polsce – zapowiada jego sztab. Objazd zaczyna od województwa lubuskiego. I nie ma zaskoczenia – pierwsze spotkanie zaplanował w środę 8 lipca w Gubinie (godz. 15.30–16.30 na Wyspie Teatralnej). Wieczorne natomiast w Gorzowie w godz. 19–20 na błoniach przy amfiteatrze (w razie niepogody sala LOWES-u, I piętro).

W środę Rafała Trzaskowskiego w kampanii będzie wspierać Barbara Nowacka, posłanka Koalicji Obywatelskiej i szefowa Inicjatywy Polskiej.

Nowacką spotkamy na zielonogórskim deptaku (godz. 9.30), w Gorzowie podczas spotkania z Rafałem Trzaskowskim (godz. 12), w Międzyrzeczu (godz. 14.30), Świebodzinie (godz. 15.45) i Sulechowie (godz. 16.45).

 CZYTAJ TAKŻE: Deptał po piętach Trzaskowskiemu i Dudzie. Witamy w krainie Szymona Hołowni

CZYTAJ TAKŻE: Jedni głosują na Dudę, bo "taki mają kaprys". Inni na Trzaskowskiego, bo "nie chcą powrotu PRL"

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Ciekawe, że Hołownia teraz zaczyna już swój objazd. Ciekawe, czy znowu dowali Trzaskowskiemu i PO. Jeżeli nie rozumie, że w przypadku wygranej Dudy nie będzie co zbierać z upadlej w Polsce demokracji to albo popadł w megalomanie, albo zacznę wierzyć w teorię spiskową.
  @katzuk22
  Proszę przestać obrażać Szymona Hołownię.
  I proszę wreszcie zrozumieć, że jeśli wygra Duda, to właśnie dzięki Panu i takim jak Pan. Bo wyborcy Szymona, mimo jego apelu o udział w II turze, zostaną w domu.
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  Panie Holownia czy liczy się dla Pana antypis tylko pod Pana przywództwem.
  Niech Pan wytłumaczy swoim zwolennikom, ze w przypadku wygranej Dudy możecie zapomnieć w przyszłości o jakiejkolwiek opozycji.
  Bardzo trafnie to określił Donald Tusk
  Jestem przerażony, ze własne interesiki przedkładanie nad rat
  RATOWANIEM Polskie.
  Obudźcie sie
  Panie @bender
  Jestem wyborcą Szymona Hołowni.
  I to ja Panu coś wytłumaczę. Przed pierwszą turą wyborów WSZYSTKIE sondaże pokazywały, że w drugiej turze Hołownia wygrywa z Dudą, a Trzaskowski może przegrać. Więc jeśli Panu i p.Tuskowi naprawdę zależało na usunięciu Dudy, to wybór był prosty! Ale nie, antypis liczy się tylko pod przywództwem PO. Przecież to wy przedłożyliście własne interesiki nad ratowanie Polski! A do tego opluwaliście Szymona i nas ile się tylko dało. Niestety robicie to nadal.

  Szymon Hołownia od swojej ekipy i wolontariuszy nie dostał mandatu do "przekazania" komukolwiek poparcia. Powiedział jak sam zagłosuje, a swoich wyborców wezwał do udziału w drugiej turze. Proszę to uszanować i przestać go obrażać.
  już oceniałe(a)ś
  2
  3
  Słowotok, nerwowość, wprost histeryczność Nowackiej szkodzą Trzaskowskiemu. Brak jej równowagi emocjonalnej działa na wyborców FATALNIE.
  @wyborca66
  Barbara Nowacka to mądra babka. Histeryczny (niestabilny) to jest Duda.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0