Wybory prezydenckie 2020. - Polska Wartości uosobiona przez Parę Prezydencką wygrywa w zderzeniu z cynizmem, nihilizmem i zwyczajnym łajdactwem politycznym - komentuje Jacek Kurzępa, lubuski poseł PiS.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W Lubuskiem drugą turę wyborów prezydenckich wygrał Rafał Trzaskowski z 59,8 proc. poparciem. Zagłosowało na niego ok. 297 tys. wyborców. Andrzej Duda  zebrał prawie 200 tys. głosów.

Liderzy lubuskiego PiS gratulowali Polakom wyboru Andrzeja Dudy na prezydenta, cieszyli się z wysokiej frekwencji.

Marka Asta, posła i szefa lubuskiego PiS cieszyła wysoka frekwencja. - Pokazuje, że mamy społeczeństwo obywatelskie i prawdziwą demokrację w Polsce. Tak olbrzymia frekwencja daje zwycięzcy absolutny mandat do sprawowania władzy - komentuje na swoim profilu FB.

Poseł Materna nie komentuje, umieszcza życzenia i podziękowania od nowo wybranego prezydenta Dudy.

Inaczej zareagował Jacek Kurzępa, lubuski poseł PiS, pochodzący z Krosna Odrzańskiego. - Cieszę się, że Polska Wartości uosobiona przez Parę Prezydencką wygrywa w zderzeniu z cynizmem, nihilizmem i zwyczajnym łajdactwem politycznym - pisze na swoim profilu FB.

Gratulacje składa rodakom i zwolennikom Dudy. - Podołaliśmy z podniesionym czołem i godnie przetrwać nawałnicę chamstwa, kłamstw i prowokacji. Prawi Polacy tak trzymać! Bóg z nami, to któż przeciw nam? - komentuje parlamentarzysta.

CZYTAJ TAKŻE: Tyszkiewicz: Polacy wybrali marionetkę, pacynkę sterowaną z Nowogrodzkiej

CZYTAJ TAKŻE: Elżbieta Polak o wynikach wyborów: To przykra lekcja dla nas. Cieszą mnie słowa Kingi Dudy

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Ja chyba żyję w innej rzeczywistości...
  już oceniałe(a)ś
  21
  1
  Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje prezes naszego klubu, niech żyje naaaaaam ! To mówiłem ja, Jacek Kurzępa, lubuski poseł PiS, pochodzący z Krosna Odrzańskiego. A teraz czekam.
  @zwinka1
  Najbardziej mnie bawi to, że te ćwoki obrażają się straszliwie na zwyczajne osiem gwiazdek im dedykowanych. Czyżby obawiali się nieba??? Może straszny im też awans na stopień kapitana, który na obu pagonach też nosi ******** :))
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @zwinka1
  na propozycje stanowisk w s.s.p.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @Una
  Oczywista oczywistość. Trzeba głośno krzyczeć, żeby "góra" zauważyła, jak się zwykły członek stara.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @zwinka1
  U kaczystów to jest "prezes ciemnego ludu". Taka jest właściwa wersja. Automaty do nagrywania mają w dyskretnych miejscach, więc lud się nie dowiaduje, co o nim myślą.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  że on nie wstydzi się tak parszywie kłamać
  już oceniałe(a)ś
  15
  1
  Juz kiedys byl taki narod, co to szedl na wojny z okrzykiem i napisem na pasie "Bog z nami" czyli "Gott mit uns". Niestety obie wojny swiatowe przegral i zostal przejechany przez czolgi i podeptany przez buty zolnierzy alianckich (amerykanskich, angielskich czy tez rosyjskich). A najwiecej uciewrpialy ich dziewczyny i kobiety. Teraz ten narod juz nie chce wojny i napewno nie w "imie Boga". Mysle, ze taka nauczka jest tez potrzebna kaczystom i tym ktorzy ich wspomagaja. A najbardzej kosciolowi "narodowo-nacjonalistyczno-polskiemu". Powiem za "najwyzszym Kaczorem"; "nie wycierajcie sobie waszych zdradzieckich mord imieniem Pana Boga", bo kiedys spotka was za to kara.
  @wu_wei_de
  Obserwując i porównując Lata po wojenne II wojny jak i przewrotu Solidarnościowego. Nie wyczyszczono kraju z tzw.patriotów , jak "Łupaszka Ogień" i wiele innych a po 1989r. z takich jak Morawiecki , Macierewicz, Kaczyńscy ,Olszewski itp.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Pan Kurzępa słyszy siebie?
  p. Komorowski ostatnio powiedział znamienite zdanie " szkoda, że tak dużo osób nie odróżnia propagandy od informacji"
  Szkoda
  już oceniałe(a)ś
  10
  1
  Z godnością, prawdomównością empatią, zrozumieniem, współczuciem i logiką pisowcy nie mili nigdy nic wspólnego bo tych terminów nie rozumieją. Rozumieją tylko: opluć , skłamać, dokopać, przytulić kasę i iść się pomodlić
  już oceniałe(a)ś
  8
  1
  Chyba poseł PiS ma chrapkę na ciepłą posadkę,a!e żeby odrobiny wstydu nie mieć.
  już oceniałe(a)ś
  8
  1
  Czy ten człowiek mówi to na serio? Ktoś z nas nie potrafi myśleć, albo cynizm już tak się zakorzenił, że stał się normą tak jak łamanie konstytucji? Gdzie ja żyję? Za komuny tak nie było!!!!
  już oceniałe(a)ś
  8
  1