Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Kontakt z urzędem jest możliwy jedynie drogą mailową, telefoniczną lub za pośrednictwem platformy ePUAP. Osobiste wizyty będą przyjmowane jedynie w sprawach pilnych, w miejscach do tego wyznaczonych, po wcześniejszym umówieniu się.

- Wszelkie dane kontaktowe do urzędu (numery telefonów oraz adresy mailowe do poszczególnych komórek organizacyjnych) znajdują się na stronie www.lubuskie.pl w dziale Urząd -> Kontakt lub w prawym górnym rogu serwisu - podpowiadają urzędnicy.

W przypadku braku możliwości złożenia pisma w formie elektronicznej pisma można składać w wersji papierowej. W takim przypadku należy skorzystać ze specjalnych pojemników umiejscowionych we wszystkich lokalizacjach urzędu. Składane dokumenty przyjmowane są bez potwierdzenia odbioru. - Wrzucając dokumenty do pojemników, prosimy o podanie na kopercie adresu mailowego lub/i numeru telefonu w celu ułatwienia kontaktu - tłumaczą urzędnicy.

Osobiste złożenie dokumentów, podobnie jak wizyta w biurach urzędu, będzie możliwe tylko po wcześniejszym umówieniu spotkania, w wyjątkowych sytuacjach. W takim wypadku należy zasłonić usta i nos, zdezynfekować ręce przed wejściem do urzędu oraz wypełnić odpowiednią ankietę.

Przypomnijmy, także od poniedziałku ograniczenia w obsłudze interesantów wprowadził zielonogórski urząd miasta. Zasady są podobne jak w urzędzie marszałkowskim.

Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych,
lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej.