Jak miasta i regiony radzą sobie z koronawirusem, ile kosztowała je epidemia i jakie przyniosła wyzwania. O tym dyskutują znani samorządowcy. O tym w programie Supermiasta TV.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W programie "Gazety Wyborczej" Supermiasta TV - na żywo w internecie we wtorek, 15 grudnia, godz. 9.30 - dziennikarze "Wyborczej" dyskutują ze znanymi samorządowcami o tym, jak miasta i regiony radzą sobie z koronawirusem, ile kosztowała je epidemia i jakie przyniosła wyzwania (a może także dobre rozwiązania?). To również rozmowa o przyszłości - o budżetach samorządów na rok 2021 i strategii na kolejne lata. Będzie także o polityce - działaniach rządu i masowych protestach na ulicach miast.

W programie udział biorą: prezydent Wrocławia Jacek Sutryk, marszałkowie mazowiecki Adam Struzik i lubuski Elżbieta Polak, prezydent Świdnicy Beata Moskal i wójt Izabelina Dorota Zmarzlak.

Na koniec komentarze: Mikołaja Chrzana, zastępcy redaktora naczelnego "Gazety Wyborczej", Pauli Skalnickiej-Kirpszy, redaktor naczelnej "Gazety Wyborczej" w Poznaniu, oraz Leszka Frelicha, redaktora naczelnego "Gazety Wyborczej" we Wrocławiu.

Program Supermiasta TV, wtorek, 15 grudnia, godz. 9.30.

Transmisja na żywo na:

wyborcza.pl

Facebook.com/Wyborcza

Facebook.com/lubuskiepl.

 

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem