Zielona Góra i całe woj. lubuskie znów pokryte są śniegiem. Przed oblodzeniem dróg i chodników ostrzega Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Jaka pogoda czeka nas w najbliższym tygodniu?
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W mieście termometry wskazują jeden stopień Celsjusza powyżej zera. Temperatury na tym poziomie utrzymać mają się niemal przez cały najbliższy tydzień. Nieznaczne ocieplenie prognozowane jest dopiero na piątek, kiedy to temperatura ma podskoczyć do 4 stopni na plusie.

Nie jest wykluczone, że śnieg poleży dłużej. Na razie pada nieprzerwanie, podobnie ma być w niedzielę. Jednocześnie dzisiejszej nocy i kolejnych spodziewać możemy się minimalnie minusowych temperatur.

W nocy z soboty na niedzielę (23-24 stycznia) wystąpią oblodzenia - ostrzega IMGW
W nocy z soboty na niedzielę (23-24 stycznia) wystąpią oblodzenia - ostrzega IMGW  IMGW

W sobotę ostrzeżenie pierwszego stopnia dla całego woj. lubuskiego wydał Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Synoptycy ostrzegają przed zamarzaniem mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu ze śniegiem lub mokrego śniegu. Oblodzenia spodziewane są od godz. 22 wieczorem w sobotę do niedzielnego poranka.

ZOBACZ TEŻ: Zielonogórzanka jest przerażona brakiem zasad na Tatrzańskiej. "Po trzech zjazdach mieliśmy połamane sanki, a mąż dziurę w udzie"

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  ?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0