To ja na okładce naszego tygodnika, ale możesz być ty i pomóc dzieciakom w ramach WOŚP. Zachęcam, miejsce oddam z przyjemnością.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Miejsce oddam z przyjemnością oczywiście, ale za odpowiednią cenę. Uwaga, do końca licytacji pierwszej strony piątkowego lubuskiego tygodnika "Wyborczej" zostało już niewiele godzin. Konkurencja jest silna. Na razie stawka za jedynkę sięgnęła 2125 zł.

Chcesz dostawać e-mailem serwis z najważniejszymi informacjami z Zielonej Góry? Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.

Tłumaczę, o co chodzi. Każdy z Was może zostać bohaterką lub bohaterem pierwszej strony lubuskiego piątkowego tygodnika "Wyborczej". I pomóc chorym dzieciom. - Zagramy z głową. Zadbamy o słuch najmłodszych - zapowiada Jurek Owsiak. W tym roku WOŚP Jurka Owsiaka zbiera na sprzęt dla dziecięcych oddziałów laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Na liście zakupów są m.in. endoskopy laryngologiczne, lasery, koblatory do operacji migdałków i kardiomonitory. Wrzucając pieniądze do puszki czy licytując naszą jedynkę będziemy mieć w tych zakupach udział.

LICYTACJA JEDYNKI NA ALLEGRO - TUTAJ 

W artykule na jedynkę w jego przygotowaniu pomogą dziennikarz i fotoreporter "Wyborczej". Możecie opowiedzieć o swoich pasjach, pracy, zainteresowaniach, bohaterach, o ulubionych miejscach w regionie i swoim mieście. Wszystko zależy od Waszej pomysłowości.

Uwaga, to już ostatnie godziny licytacji. Kto da więcej? Warto, nasza jedynka czeka. Wygrywasz i jest twoja. Lub kogoś, kogo wskażesz.

Dziś w "Wyborczej" licytujemy także m.in. spacer po Puszczy Białowieskiej z Adamem Wajrakiem, spacer po Wrocławiu z Leszkiem Balcerowiczem. Do tego morsowanie w Krakowie i weekend w Tatrach. I - jak co roku - stuletnią prenumeratę elektroniczną "Gazety Wyborczej".

ZOBACZ TAKŻE: Niedziela z WOŚP w Zielonej Górze. A jak grała Orkiestra 20, 15 i 10 lat temu?

CZYTAJ TAKŻE: W niedzielę finał WOŚP, choć inny niż wszystkie. Lubuskie melduje gotowość do akcji!

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem