Przez trzy godziny może być zablokowany pas drogi S3 pod Nową Solą po tym, jak samochód uderzył w barierki. Jedna osoba została ranna - ostrzegają drogowcy z GDDKiA.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W wypadku na lubuskim odcinku drogi S3 między Niedoradzem a Nową Solą Zachód poinformował punkt informacji drogowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA).

Chcesz dostawać e-mailem serwis z najważniejszymi informacjami z Zielonej Góry? Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.

Do wypadku doszło w poniedziałek, 8 lutego, tuż po godz. 16. Na drodze S3 panują trudne warunki z powodu ataku zimy. Przez wiele godzin padał gęsty śnieg. Samochód osobowy nagle zjechał z pasa i uderzył w barierki. Jedna osoba została ranna. – Utrudnienia w ruch potrwają ok. trzech godzin – przestrzegają drogowcy. – Zablokowany pas szybki, ruch odbywa się pasem wolnym.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem