W czwartek na drodze z Kostrzyna do Słubic kierowca osobówki śmiertelnie potrącił idącego chodnikiem mężczyznę. Przejazd jest zablokowany, utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Do potrącenia doszło na drodze krajowej nr 31 relacji Kostrzyn nad Odrą–Słubice. W miejscowości Golice kierowca samochodu osobowego marki Renault (jechał od strony Kostrzyna) stracił panowanie nad pojazdem, wjechał na chodnik i uderzył idącego nim mężczyznę. 

– Ratownicy próbowali przywrócić funkcje życiowe potrąconego, ale niestety nieskutecznie. Mężczyzna zginął na miejscu – mówi podkom. Magdalena Jankowska, rzeczniczka policji w Słubicach.

Zgłoszenie o tragicznym wypadku policjanci przyjęli przed południem, ok. godz. 11.30. Obecnie na miejscu ustalają przyczyny zdarzenia. Kierujący samochodem 31-latek był trzeźwy.

GDDKiA informuje, że droga jest zablokowana, utrudnienia mogą potrwać nawet trzy godziny. Wyznaczono objazdy przez miejscowości Kowalów i Górzyca.

ZOBACZ TEŻ: Grupka młodych mężczyzn dotkliwie pobiła Ukraińca pod McDonaldem. Policja publikuje wizerunki, prosi o pomoc

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem