Co najmniej do południa ma być zablokowana droga przy granicy polsko-niemieckiej między Słubicami a Kostrzynem na Odrą, gdzie zderzyły się trzy samochody. Jedno z aut stanęło w ogniu. W wypadku zginęła jedna osoba
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

- Do wypadku doszło w poniedziałek rano (26 kwietnia), na drodze krajowej nr 31 między 92 w miejscowości Górzyca między Słubicami a Kostrzynem nad Odrą - poinformował punkt informacji drogowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA).

Chcesz dostawać e-mailem serwis z najważniejszymi informacjami z Zielonej Góry? Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.

Na drodze zderzyły się trzy samochody: ciężarówka, bus i osobowy.  – W wypadku zginęła jedna osoba. druga została ranna. W wyniku zderzenia nastąpił pożar – informują drogowcy. Po tym, jak ogień został ugaszony, rozpoczęto wyładunek ciężarówki.

DK nr 31 to licząca ponad 130 km trasa wzdłuż Odry i granicy polsko-niemieckiej. Biegnie od Słubic do Szczecina. Droga będzie zablokowana co najmniej do południa. GDDKiA wyznaczyła objazdy dla samochodów osobowych przez miejscowość Czarnów, a ciężarówek przez Ośno Lubuskie.

Drogę odblokowano po godz. 16.

CZYTAJ TAKŻE: Cmentarzysko kurhanowe na budowie południowej obwodnicy. Odkrywca: Wiedziałem, że trzeba działać szybko

CZYTAJ TAKŻE: Kiedy pojedziemy pociągiem do Poznania bez komunikacji zastępczej? "Termin może się opóźnić o kilka miesięcy"

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem