Był środek nocy, droga pusta. Kierowca ciężarówki nie zauważył jak zjeżdża z jezdni i z impetem wpada w przydrożne drzewa. Droga krajowa nr 22 była zablokowana przez kilka godzin.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Droga krajowa nr 22 to jedna z kluczowych tras. Zaczyna  się w Kostrzynie nad Odrą, a kończy w Grzechotkach na przejściu polsko-rosyjskim.

Chcesz dostawać e-mailem serwis z najważniejszymi informacjami z Zielonej Góry? Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.

Wypadek na DK n 22 miedzy Kostrzynem nad Odrą a Gorzowem, 19 czerwca 2021 r.
Wypadek na DK n 22 miedzy Kostrzynem nad Odrą a Gorzowem, 19 czerwca 2021 r.  Fot. Lubuska Komenda PSP w Gorzowie

Do wypadku w nocy z piątku na sobotę (19 czerwca doszło we wsi Brzozowa, między Kostrzynem nad Odrą a Gorzowem. Droga była niemal pusta. Kierowca tira nagle zjechał ze swojego pasa, samochód z impetem wylądował na przydrożnych drzewach. 

Na pomoc ruszyli strażacy zawodowi z Sulęcina i strażacy z OSP z Lubniewic, Krzeszyc i Kołczyna. Droga była zablokowana kilka godzin. Na czas prowadzonych działań droga była zamknięta.

Kierowca przeżył wypadek, rannego odwiozła karetka do szpitala  w Sulęcinie.

CZYTAJ TAKŻE: Koszmarny wypadek bmw pod Cybinką. Kierowca zginął, 15-latka w ciężkim stanie

CZYTAJ TAKŻE: Przestępczość w czasie zarazy. Częściej zabijali, rzadziej znęcali się

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem