Biblioteka Norwida szuka wolontariuszy, którzy chcieliby pomóc przy organizacji Kozzi Film Festiwalu 2021. Rekrutacja trwa do 3 września.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Chcesz dostawać e-mailem serwis z najważniejszymi informacjami z Zielonej Góry? Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.

Tegoroczna edycja Kozzi Film Festiwalu odbędzie się w dniach 15-19 września. - Nasz festiwal to projekcje filmowe, spektakle teatralne, koncerty, spotkania z twórcami, aktorami, krytykami, dyskusje o filmach i książkach oraz warsztaty. Punktem wyjścia do realizacji tegorocznego Kozzi Film Festiwalu jest refleksja o trzech wybitnych postaciach związanych z filmem i teatrem: Macieju Kozłowskim, Wojciechu Pszoniaku i Piotrze Machalicy. Podczas festiwalu gościć będziemy autorów książek oraz wybitnych twórców filmowych i teatralnych - mówi Anna Urbańska, rzeczniczka prasowa Biblioteki Norwida w Zielonej Górze.

Jak co roku w festiwalu wezmą udział też wolontariusze. Biblioteka rozpoczęła rekrutację, która potrwa do 3 września.

- Szukamy osób, które chciałyby włączyć się w organizację tego kulturalnego przedsięwzięcia. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą poświęcić swój czas i zdobyć doświadczenie w organizacji imprez kulturalnych. To okazja udziału we wspaniałej przygodzie, pełnej wzruszeń, doświadczeń i wspólnych przeżyć - zachęca Anna Urbańska.

Wolontariusze będą pełnili obowiązki w dniach 14-19 września. Ich zadaniami będą:

- pomoc przy wydarzeniach festiwalowych: przygotowanie miejsc wydarzeń, obsługa widowni,

- pomoc organizacyjna w biurze festiwalowym,

- udział w akcjach promocyjnych w bibliotece oraz poza jej siedzibą,

- obsługa punktu informacyjnego: rozprowadzanie wejściówek, rozdawanie ulotek, udzielanie informacji.

Chętne osoby mogą skontaktować się z Biblioteką Norwida pod adresem mailowym: kozzi.wolontariat@norwid.zgora.pl.

- Zgłoszenia przyjmujemy do piątku 3 września. Do wszystkich prześlemy zwrotnie formularz zgłoszeniowy - mówi Anna Urbańska. - Festiwal odbędzie się z zachowaniem standardów sanitarnych obowiązujących podczas epidemii - dodaje.

CZYTAJ TAKŻE: Udana muzyczna gala roku. Mela Koteluk i Błażej Król z Fryderykami

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem