Autobus z polityczkami Lewicy krąży po kraju. W sobotę dotrze do Zielonej Góry. - Ranek można zacząć z nami. Lewicowymi posłankami - zaprasza posłanka Anita Kucharska-Dziedzic.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Autobus posłanek i polityczek Lewicy do końca wakacji ma odwiedzić kilkanaście polskich miast. Na piknikach odbywających się pod hasłem „Zrobimy to lepiej" posłanki spotykają się z wyborcami w luźniejszej atmosferze.  

 – Żeby zmiana w Polsce mogła się dokonać, musimy o niej rozmawiać. Musimy w sobie uruchomić energię, która pozwoli tę zmianę wyzwolić. A stanie się to wyłącznie wtedy, gdy politycy i obywatele muszą działać z ludźmi. Dlatego ruszyliśmy w drogę! W trakcie naszych spotkań wśród uczestników wędruje specjalna urna, do której anonimowo można wrzucać swoje pomysły na Polskę – opowiada posłanka Joanna Scheuring-Wielgus.

- Chcemy dotrzeć do ludzi, którzy nie zawsze są świadomi tego, co się dzieje w Polsce. Lewica uważa, że tylko dialog pomiędzy parlamentem a obywatelami doprowadzi do zmiany, która uwolni kraj od obsesyjnych i dzielących Polki i Polaków rządów prawicy" – mówi Anita Kucharska-Dziedzic. lubuska posłanka Lewicy.

W Zielonej Górze piknik z posłankami Lewicy zacznie się w sobotę, 14 sierpnia o godz. 10 pod Filharmonią Zielonogórską. Wstęp wolny. Przyjazd zapowiedziała spora grupa posłanek: Katarzyna Kotula, Beata Maciejewska, Wanda Nowicka, Katarzyna Ueberhan, Monika Falej i Anita Sowińska. Gospodarzem będzie Anita Kucharska-Dziedzic.

CZYTAJ TAKŻE: Bezpartyjni odcięli się od Mejzy, za karę odebrał im dostęp do stron na Facebooku

CZYTAJ TAKŻE: Lider lubuskiego PiS atakuje opozycję za "lex TVN": "Hołota, zachowują się jak hitlerowcy"

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem