Do wypadku na autostradzie A2 doszło na podpoznańskim węźle. Zderzyły się trzy ciężarówki i samochód osobowy. Zablokowany jest pas w kierunku przejścia granicznego w Świecku w woj. lubuskim.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Między węzłami Komorniki i Poznań-Zachód są ogromne utrudnienia w ruchu – zablokowany jest jeden pas autostrady w kierunku Świecka. Może to potrwać kilka godzin – informuje poznańska „Wyborcza".

Chcesz dostawać e-mailem serwis z najważniejszymi informacjami z Zielonej Góry? Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.

„A2 na 157. km na Świecko zablokowana. Wypadek śmiertelny. Zderzyły się 3 ciężarówki i osobówka. Kierujemy ruch na objazd. Tych, którzy utknęli w zatorze, policjanci postarają się sukcesywnie przepuścić pasem awaryjnym" – precyzuje na Twitterze młodszy inspektor Andrzej Borowiak, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem