Kierowcy jadący drogą S3 w kierunku Wrocławia muszą liczyć się z kilkugodzinnymi utrudnieniami, po wypadku na drodze S3 na wysokości zielonogórskiego Drzonkowa. Ruch w stronę Wrocławia odbywa się pasem awaryjnym.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Do wypadku doszło we wtorek tuż po południu na drodze ekspresowej S3 na odcinku między węzłami Niedoradz i Zielona Góra – poinformował punkt informacji drogowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA).

Chcesz dostawać e-mailem serwis z najważniejszymi informacjami z Zielonej Góry? Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.

Na wysokości zielonogórskiego Drzonkowa zderzyły się samochód osobowy z ciężarowym. Ze wstępnych informacji służb drogowych wynika, że nikt nie ucierpiał, natomiast z utrudnieniami w ruchu muszą się liczyć kierowcy. Zablokowane są dwa pasy ruchu, samochody w kierunku Nowej Soli i Wrocławia poruszają się pasem awaryjnym.

Z oględzin uszkodzonych pojazdów wynika, że rozszczelniła się cysterna na przyczepie ciężarówki.  Utrudnienia na drodze S3 mogą potrwać do godz. 15.30.

CZYTAJ TAKŻE: Marszałek dołoży do budowy zachodniej obwodnicy Zielonej Góry, choć gierki Kubickiego z PiS ją mierzą

CZYTAJ TAKŻE: Posłanka pyta ministra: Dlaczego w Lubuskiem drogi krajowe są w złym stanie? [SONDAŻ]

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem