Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W tym roku wypada już 13. edycja Falubazowych Mikołajek. Klub pieniądze na prezenty będzie miał nie tylko ze zbiórki na zrzutka.pl, ale też wyprzedaży różnego rodzaju fantów. Licytacje odbędą się na Facebooku, choć terminów jeszcze nie podano.

- Zawsze można tam wyszukać sporo sportowych, unikatowych skarbów. Tym razem też się nie zawiedziecie! - zapewniają działacze ZKŻ. 

Chcesz dostawać e-mailem serwis z najważniejszymi informacjami z Zielonej Góry? Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.

Z zebranych pieniędzy Falubaz kupi prezenty dla dzieci z domów dziecka, świetlic środowiskowych, szpitali i placówek opiekuńczo-wychowawczych.

- Zamierzamy w tym roku pomóc także zielonogórskim seniorom i potrzebującym rodzinom - czytamy w komunikacie opublikowanym na stronie klubu.

ZOBACZ TEŻ: Strażak, który raz został mikołajem, ale po kominach wspina się na co dzień

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.