Aukcyjny młotek dla WOŚP poszedł w ruch. Zaczynamy licytację "jedynki" lubuskiego tygodnika "Wyborczej". Zwycięzca znajdzie się na naszej okładce i będzie bohaterem artykułu. Możecie opowiedzieć o swoich pasjach, firmach, sukcesach, pomysłach na życie. Czas start.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Rok temu podczas pierwszej akcji licytacji "jedynek" lokalnych tygodników "Wyborczej" dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka w całym kraju zebraliśmy ok. 65 tys. zł. Zielonogórsko-gorzowską pierwszą stronę za 2225 zł wylicytował Dariusz Lewandowski, właściciel lubskiego przedsiębiorstwa Eurotax. Pieniądze trafiły na konto Orkiestry, która kupowała sprzęt dla dziecięcych oddziałów laryngologii i otorynolaryngologii.   

Chcesz dostawać e-mailem serwis z najważniejszymi informacjami z Zielonej Góry? Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.

30 Finał WOŚP, styczeń 2022 r. Artur Łukasiewicz: Licytujemy pierwszą stronę zielonogórsko-gorzowskiego tygodnika 'Wyborczej'
30 Finał WOŚP, styczeń 2022 r. Artur Łukasiewicz: Licytujemy pierwszą stronę zielonogórsko-gorzowskiego tygodnika 'Wyborczej'  Fot. Władysław Czulak/agencjawyborcza.pl

W tym roku znów wystawiamy na aukcje nasze "jedynki". I mocno wierzymy, że uda się uzyskać więcej pieniędzy dla dzieci. Podczas 30. Finału WOŚP zbiera na diagnostykę i leczenie wzroku u dzieci.

Właśnie aukcyjny młotek dla WOŚP poszedł w ruch. Zegar tyka, "jedynki" licytujemy do 30 stycznia.

Licytacja pierwszych stron "Wyborczej" -  TUTAJ oraz TUTAJ.

Zasady są dość proste. Osoba, która zaoferuje najwyższą cenę, będzie miała niepowtarzalną okazję zostać bohaterką lub bohaterem okładki w wybranym przez siebie mieście (A może kilku? To też możliwe!). We współpracy z redakcją przygotuje tekst, w którym opowie o sobie, swojej firmie, pasji, marzeniach. A może o kimś, kto zrobił coś wyjątkowego dla innych? 

ZOBACZ TAKŻE: Spacery z Wajrakiem i Matczakiem i inne aukcje "Wyborczej"  

CZYTAJ TAKŻE: Jak Eurotax pomógł dzieciom i zagrał z WOŚP i "Wyborczą"

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem