Licytacja "jedynki" zielonogórsko-gorzowskiego tygodnika "Wyborczej" zakończona. Gracze licytowali ostro. Na końcu wyszło 6600 zł, tyle wpłynie na konto WOŚP. To trzy razy więcej niż rok temu.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Licytacja naszej „jedynki" zakończyła się niedzielę o godz. 20. Finisz był gorący, licytowało dziesięć osób. Tuż przed finałem aukcji cena zatrzymała się na 6 600 zł.  To trzy razy więcej niż rok temu, kiedy podczas finału WOŚP lubuską pierwszą stronę „Wyborczej" za 2225 zł wylicytował Dariusz Lewandowski, właściciel lubskiego przedsiębiorstwa Eurotax. 

Chcesz dostawać e-mailem serwis z najważniejszymi informacjami z Zielonej Góry? Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.

30. Finał WOŚP. Licytacja pierwszej strony tygodnika lubuskiej 'Wyborczej', 30 stycznia 2022 r.
30. Finał WOŚP. Licytacja pierwszej strony tygodnika lubuskiej 'Wyborczej', 30 stycznia 2022 r.  Arch. allegro.pl

Rok temu podczas pierwszej akcji licytacji „jedynek" lokalnych tygodników „Wyborczej" dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka w całym kraju zebraliśmy ok. 65 tys. zł. Teraz było niemal o 40 tys. zł więcej. W niedzielę „jedynki" lokalnych tygodników doszły do 104,1 tys. zł.

Przypomnijmy: zwycięzca naszej licytacji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie bohaterem reportażu lub tekstu w „Wyborczej". We współpracy z redakcją przygotuje tekst, w którym opowie o sobie, swojej firmie, pasji, marzeniach. A może o kimś, kto zrobił coś wyjątkowego dla innych? 

O tym, kto wygrał licytację, poinformujemy wkrótce. A zaproponowany przez zwycięzcę temat i tekst opublikujemy w jednym z lutowych tygodników „Wyborczej" w Zielonej Górze, Gorzowie i i innych lubuskich miastach.

CZYTAJ TAKŻE: Pabierowski: Przebudowę kąpieliska na Ochli miasto robi "na wariata"

CZYTAJ TAKŻE: WOŚP już ostro gra w Zielonej Górze. Dudek, Huszcza i Zengota wsiedli na rowery [ZDJĘCIA]

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem