Sytuacja opanowana, wszystko jest dobrze - mówi "Wyborczej" Waldemar Sługocki, poseł i szef lubuskiej PO. W sieci dziękuje policjantom, strażakom i zielonogórskim lekarzom za pomoc po wypadku samochodowym.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Na wąskiej drodze w Drzonkowie zderzyły się w nocy dwa auta. Jednym z kierowców był poseł, miał obrażenia wewnętrzne. Drugi z kierujących miał uraz ręki (nie był hospitalizowany).

Chcesz dostawać e-mailem serwis z najważniejszymi informacjami z Zielonej Góry? Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.

- Sytuacja jest opanowana, już jest dobrze – mówi „Wyborczej" Sługocki w sieci zamieścił podziękowania dla  służb ratunkowych.

- Dziękuję wszystkim służbom za gotowość i błyskawiczną pomoc na miejscu wypadku: Straży Pożarnej OSP, Policji i Pogotowiu – napisał na swoim profilu na Facebooku. - Dziękuję również Szpitalowi Uniwersyteckiemu za fachową pomoc. Dziękuję Państwu za ciepłe słowa i wsparcie. Wszystkie okoliczności tego zdarzenia zostaną profesjonalnie wyjaśnione przez odpowiednie organy.

Sprawa wypadku najprawdopodobniej znajdzie finał w sądzie. - O tym, kto zawinił, rozstrzygnie sąd – tłumaczy rzecznik zielonogórskiej policji.

CZYTAJ TAKŻE: Akcja ratownicza na Wagmostawie. Wieczorny pokaz zielonogórskich strażaków

CZYTAJ TAKŻE: Z policji. Kolejny śmiertelny wypadek, znowu zginęła kobieta

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  W imieniu męża Roberta (uczestnika piątkowego wypadku w Drzonkowie). Składam serdeczne podziękowania Pogotowiu, Policji i OSP Straży Pożarnej oraz za szybką i fachową pomoc w szpitalu. Dla wspierających nas podziękowanie oraz informacja: Leczenie męża w trybie ambulatoryjnej złamanej ręki, urazów twarzy i innych przebiega prawidłowo. Wszystkim czytelnikom wyborczej.pl Życzę zdrowia.
  już oceniałe(a)ś
  12
  0
  Szczujnia nazywając siebie lubuska ,funkcjonariusze pisarze pewnie już wiedzą Slugocki winny
  Wiesław Śmiech
  @Bleck Whait
  Nie wiem kto jest winien ale ustalenie tego faktu jest proste bowiem łatwo stwierdzić na której części drogi zderzyły się samochody,
  już oceniałe(a)ś
  4
  0