Ayoub Houmanna Africa to międzynarodowy skład brzmiący po nowojorsku i marokańsku. Jak wypada na żywo? Koncert w zielonogórskim The Droshkoov Theatre.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Mózgiem międzynarodowego bandu jest Ayoub Houmanna, wokalista i gitarzysta, założyciel zespołu Nomads Moods. Do muzyka ta nazwa pasuje idealnie. Bo życie jest muzyką, a sama muzyka wędrówką i przygodą – to jego maksyma. Ayoub trochę się zadomowił już w Polsce, grał z Kayah i Krzysztofem Zalewskim, scenę dzielił z Perfektem i Lemonem.

Chcesz dostawać e-mailem serwis z najważniejszymi informacjami z Zielonej Góry? Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.

Czego możemy się spodziewać? Różnych brzmień – od etnicznych rytmów Afryki i funky  po rockowe klimaty prosto z Nowego Jorku. Zespół gra w składzie: Ayoub Houmanna – śpiew, gitary, Nathan Williams – trąbka, Peter Zak - gitara basowa, Bartosz Łęczycki - harmonijka ustna, Dominik Jaske – perkusja.

 

Jak brzmi Ayoub Houmanna Africa? Koncert w piątek, 25 marca o godz. 20 w zielonogórskim The Droshkoov Theatre przy ul. Krętej 11 (bilety 60 zł w dniu koncertu).

CZYTAJ TAKŻE: Filmowy i okrutny Marzec '68. "Na zbuntowanych czekały garnizony"

CZYTAJ TAKŻE: Kanadyjskie sukienki i marzenia polskich emigrantów. Teatr Lubuski zaprasza na premierę

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem