Niewiele zostało z ciężarówki, która zapaliła się na drodze S3. Ogień gasiło kilka zastępów strażaków. Utrudnienia w ruchu trwały ponad sześć godzin.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Do wypadku doszło w niedzielę 8 maja po południu na drodze ekspresowej S3 w Kęszycy pod Międzyrzeczem – poinformował punkt informacji drogowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA).

Chcesz dostawać e-mailem serwis z najważniejszymi informacjami z Zielonej Góry? Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.

Droga S3, odcinek Międzyrzecz. Pożar ciężarówki, 8 maja 2022 r.
Droga S3, odcinek Międzyrzecz. Pożar ciężarówki, 8 maja 2022 r.  Fot. Archiwum OSP Kaława

W ogniu stanęła ciężarówka z transportem desek i elementów drewnianych. Całkowicie spłonęła kabina tira i spora część naczepy. Pożar gasiły dwa zastępy strażaków z PSP z Międzyrzecza i strażacy ochotnicy z Kaławy, Kęszycy Leśnej  i Obrzyc.

Ranny w wypadku został kierowca tira. Z poparzeniami trafił do szpitala.

Przez ponad sześć godzin zablokowany był ruch na jednym pasie ekspresówki. Droga była w pełni przejezdna wieczorem przed godz. 22.

CZYTAJ TAKŻE: Koszmarny wypadek, auto roztrzaskane na drzewie. Młody kierowca cudem przeżył

CZYTAJ TAKŻE: Drogówka po majówce: " Zabici, ranni, pijani i naćpani kierowcy. Poza tym brawura"

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem