Policja szuka 17-letniej Jagody Szymczak z Drzeniowa. 17-latka wyszła z domu kilka dni temu i nie wróciła. Mówiła, że idzie na spacer
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Zaginiona 17-letnia Jagoda Szymczak we wtorek (2 sierpnia) ok. godziny 11.30 zawiadomiła osobę najbliższą SMS-em o wyjściu na spacer. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania ani nie nawiązała kontaktu z rodziną – informuje policja z Żar.

Chcesz dostawać e-mailem serwis z najważniejszymi informacjami z Zielonej Góry? Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.

Dziewczyna mieszka w Drzeniowie w gminie Tuplice w powiecie żarskim. Policja apeluje o pomoc i cenne informacje. Publikuje rysopis.

Jagoda Szymczak ma  około 175 cm wzrostu. Jest szczupłej budowy ciała, brązowe włosy do ramion, oczy brązowe. Ubrana była prawdopodobnie w niebieskie spodenki, sportową koszulkę i czarne buty sportowe z białym znakiem. Miała miała przy sobie małą granatową torebkę i kapelusz moro.

- Ktokolwiek ma informacje o zaginionej bądź zauważył osobę odpowiadającej wyżej wymienionemu rysopisowi prosimy o kontakt z żarską Policją pod numerem 47 79 41 211 lub numerem alarmowym 112 – mówi  podinspektor Sylwia Rupieta z komendy policji w Żarach.

CZYTAJ TAKŻE: Lafi i Dex rozpoczną służbę w lubuskiej policji. Dołączą do 30 innych psów

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem