Od poniedziałku, 5 września, obowiązuje nowy rozkład jazdy pociągów Polregio w woj. lubuskim. Wiele zmian dotyczy połączeń z Zieloną Górą.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Nowy rozkład jest tymczasowy i będzie obowiązywał do 5 listopada br. 

- Prosimy pasażerów o dokładne zapoznanie się z rozkładem jazdy pociągów przed planowaną podróżą - informuje Polregio, spółka organizująca regionalne połączenia w woj. lubuskim.

Zmiany w rozkładzie dotyczą m.in. połączeń Zielona Góra - Guben, Zielona Góra - Głogów, Rzepin - Zbąszynek, Krzyż - Kostrzyn.

Nowe rozkłady można obejrzeć na stronie internetowej Polregio pod tym adresem. Pliki do pobrania znajdziemy u dołu strony. Zmiany zostały już wprowadzone do popularnych wyszukiwarek połączeń.

Spółka przypomina, że wciąż trwa remont linii kolejowej nr 358 na odcinku Czerwieńsk - Zbąszynek. Nadal obowiązuje tam komunikacja zastępcza, w której obowiązują ograniczenia na przewóz rowerów i wózków. 

- Informacje o rozkładzie jazdy można uzyskać pod numerem telefonu czynnej całą dobę infolinii: 703 20 20 20 - zaznacza biuro prasowe Polregio.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem