Policja w Międzyrzeczu poszukuje Bożeny Szwestko-Drzewieckiej, mieszkanki pobliskiego Rojewa. 66-latka ostatni raz była widziana we wtorek ok. godz. 14 w regionie wiaduktu przy drodze Międzyrzecz - Skwierzyna.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Policjanci proszą o informację każdego, kto widział Bożenę Szwestko-Drzewiecką. 66-latka mieszka w miejscowości Rojewo pod Międzyrzeczem.

- Ostatni raz widziana była 20 września (wtorek) ok. godz. 14 w rejonie wiaduktu przy drodze relacji Międzyrzecz - Skwierzyna. Do chwili obecnej nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną - informuje policja.

Rysopis: niska, szczupła, długie czarne włosy spięte w kitkę. W dniu zaginięcia ubrana była w niebieską bluzę, bordowy długi sweter, getry w panterkę oraz trampki.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionej, są proszone o kontakt telefoniczny z policją w Międzyrzeczu. Numery telefonu to: 47 792 12 11 lub 47 792 12 12. Można zadzwonić też na numer alarmowy 112.

CZYTAJ TAKŻE: Pożar na osiedlu Pomorskim. Płonęło mieszkanie nad piekarnią Mikulewicza

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem