Na Allegro trwaj aukcje, z kt鏎ych doch鏚 zostanie przeznaczony na WO同. Co ciekawego wystawi豉 Zielona G鏎a?
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W serwisie Allegro.pl pod hasłami Zielona Góra i WOŚP znajdziemy ponad 250 aukcji. Wśród nich licytacje voucherów, usług, gadżetów, pamiątek, ale też spotkania ze znanymi ludźmi. Oto kilka ciekawych propozycji.

Ładowarka do elektryka

Najdroższym obecnie fantem na zielonogórskich aukcjach WOŚP nie jest ani rok nauki w szkole filmowej, ani nawet voucher Aeroklubu Ziemi Lubuskiej na przelot wszystkimi dostępnymi konstrukcjami. Furorę robi mała stacja ładowania do samochodu elektrycznego, którą można zawiesić w garażu. Licytacja rozpoczęła się od złotówki. Obecna cena? 5,1 tys. zł. Oferty złożyło 17 osób.

Aukcja WOŚP: Stacja ładowania Wallbox EVB Nano z montażem

Jazda z Ostałowskim

Wśród najpopularniejszych licytacji znajdziemy też wspólną jazdę z Bartoszem Ostałowskim, kierowcą (prowadzi auto nogami) i rekordzistą Guinnessa w drifcie. Zwycięzca aukcji zasiądzie obok Ostałowskiego w jego 1000-konnym bolidzie z potężnym silnikiem V8. Wspólnie pokonają kilka kółek na torze wyścigowym. Najwyższa obecnie oferta wynosi 4,1 tys. zł.

Aukcja WOŚP: Co-drive z Bartoszem Ostałowskim

Polecą wszystkim, co mają

Wspominaliśmy już o lotach wszystkim w aeroklubie. Brzmi jak okazja. Zwycięzca tej licytacji wygra voucher na przelot samolotem, śmigłowcem, szybowcem i balonem w zielonogórskim klubie lotników. 

Aukcja WOŚP: Aeroklub - loty na wszystko.

Na zielonogórskich aukcjach WOŚP znajdziecie również m.in. rękawice MMA z podpisami Mariusza Pudzianowskiego i Mameda Chalidowa, spotkanie z Mrówką od popularnego fanpage'u "Kisnę butwiejąc", obrazy - jak choćby "Baletnicę ukraińską" - i wiele innych przedmiotów. Wylicytować można też... dzień pracy w gospodarstwie przy kozach!

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Wi璚ej
    Komentarze
    Zaloguj si
    Chcesz do陰czy do dyskusji? Zosta naszym prenumeratorem