1/3
zamknij < >
Zdjęcie numer 1 w galerii -

Facebook / Wojciech Kozłowski

Antysemickie hasło na pomniku w miejscu zielonogórskiej synagogi
  • Zdjęcie numer 1 w galerii &#034;Jude raus&#034; i przekreślona Gwiazda Dawida na pomniku upamiętniającym zielonogórską synagogę
  • Zdjęcie numer 2 w galerii &#034;Jude raus&#034; i przekreślona Gwiazda Dawida na pomniku upamiętniającym zielonogórską synagogę
  • Zdjęcie numer 3 w galerii &#034;Jude raus&#034; i przekreślona Gwiazda Dawida na pomniku upamiętniającym zielonogórską synagogę
Komentarze
Kaczyński obudził demony... mam nadzieję, że kiedyś będzie się za to smażył w piekle!
@Ufo
Mam nadzieję, że jeszcze za życia wyciagną go za wszarz z jakiejś nory czy przepustu pod drogą, jak Saddama Husajna czy Kadafiego. A najlepiej by było, gdyby mu odbiło w sposób jednoznaczny chorobowo, wtedy by nie został męczennikiem czy legendą suwerena.
już oceniałe(a)ś
1
0
Brunatne robactwo wypełzło spod kamienia, jak w 1968 i jak zawsze. Tym razem ma prawie oficjalne pozwolenie władzy i ich porozumiewawcze uśmieszki.
już oceniałe(a)ś
14
0
To jest Polska właśnie ksenofobia, nacjonalizm, rasizm, neofaszyzm i wszystkie gówna tej ziemi prowadzące do nienawiści i konfliktów. To jest właśnie patriotyzm w wydaniu partii rządzącej. W jedności i nic nikomu nie wypowiadając wszystkie postepowe siły muszą sie temu przeciwstawić w przeciwnym wypadku przyszłość Polski widzę brunatno z falangami i mieczykami Chrobrego.
już oceniałe(a)ś
12
0
Obłęd antysemityzmu, faszyzmu i ksenofobii ma się w okresie obecnych rządów szczególnie dobrze.
już oceniałe(a)ś
11
0
No pislamisci,rozumiecie?
już oceniałe(a)ś
10
0
Czekam aż minister edukacji wybąka wreszcie, że za pogrom w Kielcach odpowiedzialni są Polacy, a nie anonimowi antysemici. Tym tokiem myślenia idąc, za holokaust nie są odpowiedzialni Niemcy, tylko antysemici, czyli tez Polacy. Jeśli min edukacji w jakimś kraju opowiada takie żenujące farmazony, to co się dziwić antysemityzmowi prostych ludzi? Za wzrost postaw antysemickich w ZG odpowiada też edukacja, jedna ze szkół w ZG w tym celuje.
już oceniałe(a)ś
5
0
Ej, sku...elu, który to zrobiłeś, odpowiesz za to.
już oceniałe(a)ś
6
1
W ten sposób poruszeni martyrologicznym przemówieniem pana premiera polscy patrioci zemścili się na podłych Żydach i innych Izraelczykach za swoje krzywdy.
już oceniałe(a)ś
3
0