Więcej
  Komentarze
  Najbardziej "odjazdowe" to plakaty wyborcze. Dwie panie Bożenna i Jola zamieściły swoje fotki zapewne z pierwszego dowodu osobistego. Pani Bożenna "kocha Polskę " ( czyt. Galapagos!), pani Jola odkrywa (po raz pierwszy ?!) , że ważny jest człowiek. Pan Bogusław B. twierdzi ,że pracuje dla nas....ale kasą już nie chce się podzielić a pomaga tylko bratu. Nawiedzeni panowie i panie z PiS przekonują się wzajemnie, że dadzą radę; oczywiście nie za darmo choć poseł Materna tak pięknie składa ręce!
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Ponton byłby idealnym kandydatem w 1986 roku.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Fatalny spot .Nowoczesnej !
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  O co chodzi z tym trzymaniem tabletów i smartfonów na tle zielonogórskiego deptaka? ------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Wykorzystanie nowych technologii podkreśla innowacyjną formę przekazu :)
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Falstart to gazeta, w której Pani niby to recenzuje spoty wyborze. Muszę Panią rozczarować. Wcale nie było to kręcone smartfonem a kamerą PANASONIC. Poza tym taki efekt był zamierzony. Jeśli wiedziała Pani z jakimi trudnościami finansowymi borykają się nowi kandydaci do Sejmu, to nie powinno być Pani obce, że ich produkcje wyborcze nie są tak profesjonalne jak partii wiądących. Pozdrawiam. Autorka spotu
  już oceniałe(a)ś
  0
  0