Komentarze
Opozycja oraz ich media stworzyli problem wyjścia z UE i teraz zaczęło się filozofowanie. Czy ktoś mówi o wyjściu z Unii? Przecież nie rząd. Jaki cel tych demonstracji?
@sajgonn krótka pamięć, co ? właśnie kaczor chorągiewka narobił sobie wrogów wśród narodowców
już oceniałe(a)ś
0
2
Unia jest tym czego chcieliśmy, mówienie dziś, że Unia jest źródłem zła, jest narracją tych, którzy liczą na przywileje, w nowym autorytarnym ładzie. Polska? Dzięki globalizacji, mamy większą świadomość kim jesteśmy jako naród, jako Polacy i czerpmy z tego jak najwięcej, nie żyjmy zaś mitami Solidarności i Sprawiedliwych Wśród Narodów, bo ludzi, którzy tworzyli te wspaniałe idee była garstka. Jeżeli Unia ma defekty, należy je wspólnie przezwyciężać, to nasz obowiązek. Warto rozmawiać, ale na argumenty, a nie inwektywy. By nie brzmiało zbyt patetycznie, wszystkim nam gratuluję UE! ------------------------------------------------------------------------------- Kult - Arahja
@e-mucha.info Z mojej obserwacji wynika, że najwięcej eurosceptyków znajduje się w gremiach kościelnych.Zwłaszcza kler usiłuje zachować swoje status quo, niestety..
już oceniałe(a)ś
2
4
PiS i tak tego co się dzieje nie zrozumie bo nie chce ma wodza- wódz na cel jaki to wie tylko on.Pomniki w każdej miejscowości Najlepszego Prezydenta brata z byłym premierem a obecnie tylko prezesem partii. Może należy rozmawiać tylko ich demagogią ich językiem - że wybory zostały sfałszowane bo naród protestuje, Unia jest zła nie widzie dobrej zmiany w Konstytucji. Unia niepotrzebna bo za mało dała na remont kościołów, budowy dróg, unowocześniania życia na wsi i w miastach.Może PiS zna lepszych na wschodzie co nam pomogą?
@zg.andrzej Bzdury Andrzej, bzdury.
już oceniałe(a)ś
1
1