Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Świetna inicjatywa! Brawa! :) To dopiero druga edycja a już z takim rozmachem i frekwencją. Ekipa, która stoi za tym Festiwalem powinna partycypować w organizacji Winobrania. Jako główny kreator. Kiedy nastaną lepsze czasy dla ZG i Drwal wreszcie odejdzie w polityczny niebyt to może to miasto wykorzysta swój potencjał zaprzęgając za budżetową kasę fachowców i pasjonatów. Festiwal Wina i Piwnic, Winobranie, Międzynarodowe Targi Winiarskie i jest szansa, że stolica winiarstwa z Jasła przywędruje do nas. Później inne potencjały: kultury, przyroda (jeśli się ostanie z abdykacją Drwala) czy akweny. Wypatruję światełka w tunelu i gratuluję Festiwalu.
  @Sagittarius_A*
  dodam tylko;to wszystko zasługa MARSZAŁKOWSKIEGO i WINIARZY...miasto dalej realizuje teze jk-nie bedziemy sztucznie odradzac przeszlosci...
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @Wanda Rudkowska
  Trochę śledzę życie miasta i wiem, że Pani od lat walczy o przywrócenie historycznej tożsamości winiarskiej Zielonej Góry. I że jest bardzo, ale to bardzo pod górę w tej drwalowej Zielonej Górze z takimi działaniami. Publikując pierwszy wpis miałem również Pani nazwisko w głowie pisząc słowa o specjalistach i pasjonatach. Pozdrawiam:)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0